• Wiosła

Wiosła SUP Aqua Marina do desek

Aqua Marina w swojej ofercie ma również wiosła. Należy rozróżnić: Wiosło SUP STANDARD, Wiosło SUP CARBON (PRO oraz GUIDE) i Wiosło kajakowe SUP.


Tzw. STANDARD-y są wytrzymałe, lekkie, aluminiowe. Ponadto posiadają nowy system płynnej regulacji długości, który pozwala na dopasowanie wiosła do każdego użytkownika. Także zakończenie typu T-bar pozwala na pewny i wygodny chwyt wiosła. Pióro wiosła STANDARD 2018 zostało wykonane z połączenia nylonu i włókna szklanego dzięki czemu całość jest wyjątkowo lekka i wytrzymała, a wiosło waży jedynie 900g.

Wiosła CARBON składają się z drążka wykonanego z połączenia karbonu i włókna szklanego, który pozwolił na zredukowanie masy przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałości wiosła. W tych modelach zastosowano nowy lepszy system płynnej regulacji długości wiosła. Zakończenie typu T-bar pozwala na pewny i wygodny chwyt. Pióro wykonane w 70% z nylonu i 30% z włókna szklanego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów waga wiosła wynosi tylko 820g.

Wiosła kajakowe SUP są uniwersalne i super lekkie! Pióro wykonane zostało w 85% z polipropylenu, a w 15% z włókna szklanego. Natomiast drążek w całości wykonano z aluminium.

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.