• Uchwyty i platformy montażowe

Dzięki platformom i uchwytom montażowym można wzbogacić wyposażenie swojej jednostki pływającej. Stosując dedykowane akcesoria do uchwytu można szybko zamontować np. echosondę, wędkę, aparat fotograficzny, kamerę, nawigację, drabinę, szynę, stabilizator, blokadę kotwicy, ramę pod daszek (markiza) i inne.

Uchwyt z powiększoną platformą montażową do powierzchni dmuchanych. Idealnie sprawdzi się na pontonach, łodziach, kajakach i innych dmuchanych jednostkach pływających. Powiększona platforma wytrzymuje znacznie większe obciążenia niż standardowa platforma. Zalecana jest do montażu dulek, akcesoriów do kotwic czy akcesoriów cumowniczych.

Uchwyt z platformą montażową idealnie sprawdzi się do montażu na reling, do poręczy, rur, stelaży czy innych elementów. Platforma pozwala na swobodne przesuwanie uchwytu na całej długości relingu (wystarczy poluzować śrubki mocujące). Zapobiega również obracaniu się uchwytu na zamontowanym elemencie.

Szerokie zastosowanie ma klips montażowy z uchwytem umożliwia bezpieczne mocowanie dodatkowych akcesoriów na relingu, rurze, balustradzie, poręczy, maszcie, profilu i innych elementach o średnicy od 20 do 60mm, bez konieczności wiercenia otworów.

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.