• O nas

image

 

 

 

Firma ANMUR istnieje od 2009 roku.

Od tego czasu stale poszerzamy zakres usług oraz oferowanych Państwu towarów.

 

W ofercie Naszego sklepu znajduje się asortyment różnego rodzaju, od elektroniki użytkowej (routery, modemy), przez akcesoria GSM (karty pamięci, ładowarki, baterie itp.), aż po anteny (telewizyjne, radiowe).

 

ANMUR specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości pontonów: NAWIPOLAND, BARK oraz KOLIBRI, które wykonane zostały ze zbrojonego materiału PVC, a także gumowe - CZAJKA.

 

Ponadto w asortymencie posiadamy wszystko, co potrzebne, by w pełni wyposażyć, ulepszyć ponton oraz bezpiecznie na nim pływać. Posiadamy w pełni bezpieczne akumulatory żelowe, które spełniają wymagania oferowanych przez Nas silników elektrycznych - HASWING, MINN KOTA, MOTORGUIDE. Dla bardziej wymagających użytkowników wzbogaciliśmy wachlarz towarów o silniki spalinowe marki PARSUN.

 

Dysponujemy także innymi jednostkami pływającymi, które idealnie nadają się do uprawiania sportów wodnych, wypoczynku i rekreacji. Mowa tu o deskach SUP (Stand-Up-Paddle) - Aqua Marina oraz BASS, a także kajakach GUMOTEX-u. Do których można skompletować szeroką paletę wioseł o różnych parametrach odpowiadających Państwa potrzebom. Dodatkowo posiadamy odpowiednią odzież, obuwie i akcesoria niezbędne podczas wypraw.

 

Do gamy oferowanych produktów należą również kamizelki (asekuracyjne, ratunkowe), echosondy (Deeper, Lowrance, Humminbird) oraz zestaw modularnych akcesoriów do pontonów serii FASTen firmy BORIKA, której jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski.

 

Chcąc w profesjonalny sposób zadbać o Państwa wzrok polecamy okulary amerykańskiej firmy z długoletnim doświadczeniem specjalizującej się w ochronie jednego z najważniejszych zmysłów – oczu, nie tylko przed promieniami UV. Wiley-X, o którym mowa, posiada szeroka gamę okularów z polaryzacją o różnym współczynniku przepuszczalności światła. Swoje zastosowanie znajdą wśród osób spędzających aktywnie czas na świeżym powietrzu, sportowców, wędkarzy, miłośników strzelectwa i ASG, kolarzy, a także wielbicieli okularów przeciwsłonecznych.

 

 

Staramy się spełniać oczekiwania klientów dla obustronnej satysfakcji, dlatego wychodzimy naprzeciw konkurencji.
Jeśli nie mamy czegoś w ofercie, a jesteś tym zainteresowany prosimy o kontakt!