• O nas

image

 

 

Firma ANMUR istnieje od 2009 roku.

Od tego czasu stale poszerzamy zakres usług oraz oferowanych Państwu towarów.

 

W ofercie Naszego sklepu znajduje się asortyment różnego rodzaju, od elektroniki użytkowej (routery, modemy), przez akcesoria GSM (karty pamięci, ładowarki, baterie itp.), aż po anteny (telewizyjne, radiowe).

 

ANMUR specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości pontonów: NAWIPOLAND oraz KOLIBRI, które wykonane zostały ze zbrojonego materiału PVC, a także gumowe - CZAJKA.

Ponadto w asortymencie posiadamy wszystko, co potrzebne, by w pełni wyposażyć, ulepszyć ponton oraz bezpiecznie na nim pływać. Posiadamy w pełni bezpieczne akumulatory żelowe, które spełniają wymagania oferowanych przez Nas silników elektrycznych - HASWING, MINN KOTA, MOTORGUIDE

 

Dysponujemy także innymi jednostkami pływającymi, które idealnie nadają się do uprawiania sportów wodnych, wypoczynku i rekreacji. Mowa tu o deskach SUP (Stand-Up-Paddle) - Aqua Marina oraz BASS, a także kajakach GUMOTEX-u. Do których można skompletować szeroką paletę wioseł o różnych parametrach odpowiadających Państwa potrzebom. Dodatkowo posiadamy odpowiednią odzież, obuwie i akcesoria niezbędne podczas wypraw.

 

Do gamy oferowanych produktów należą również kamizelki, których jesteśmy producentem (asekuracyjne i ratunkowe). Ponadto echosondy (Deeper, Lowrance, Humminbird) oraz zestaw modularnych akcesoriów do pontonów serii FASTen firmy BORIKA, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na terenie Polski.

 

Chcąc w profesjonalny sposób zadbać o Państwa wzrok polecamy okulary amerykańskiej firmy z długoletnim doświadczeniem specjalizującej się w ochronie jednego z najważniejszych zmysłów – oczu, nie tylko przed promieniami UV. Wiley-X, o którym mowa, posiada szeroka gamę okularów z polaryzacją o różnym współczynniku przepuszczalności światła. Swoje zastosowanie znajdą wśród osób spędzających aktywnie czas na świeżym powietrzu, sportowców, wędkarzy, miłośników strzelectwa i ASG, kolarzy, a także wielbicieli okularów przeciwsłonecznych.

 

 

Staramy się spełniać oczekiwania klientów dla obustronnej satysfakcji, dlatego wychodzimy naprzeciw konkurencji.
Jeśli nie mamy czegoś w ofercie, a jesteś tym zainteresowany prosimy o kontakt!