• Deski do pływania SUP

Sklep ANMUR oferuje szeroki wybór pompowanych desek do pływania SUP dostosowanych do pływania po jeziorach, morzach oraz na spływach rzecznych. Oferta desek SUP jest tak bogata, że każdy bez większego problemu dobierze deskę idealną do swojej wagi. Oferowane SUP-y sprawdzą się do windsurfingu oraz wiosłowania na stojąco (Stand-Up-Paddle). Polecamy także stabilne modele dwukomorowe specjalnie dla wędkarzy, wyposażone w uchwyty do wędek i wygodne siedzisko (z oparciem), jak i te dla początkujących „wioślarzy”.

Różne grubości, szerokości i maksymalne ciśnienia pozwolą dobrać deskę SUP dla początkującego lub bardziej zaawansowanego surfera, która sprawdzi się do pływania po spokojnej wodzie, rwącym nurcie rzecznym lub spienionych falach morskich.

Pompowane deski stają się prawdziwym hitem wśród fanów sportów surfingowych ze względu na swoją praktyczność i uniwersalny charakter. Można je przechowywać zrolowane i wygodnie przenosić w plecaku lub przewozić w bagażniku samochodowym, zajmując przy tym mniej miejsca niż deski twarde.

Wystarczy je napompować, aby przybrały kształt klasycznej deski (dzięki technologii drop stitch pozwalającej wtłaczać powietrze pod bardzo wysokim ciśnieniem). Bezpieczeństwo, wytrzymałość i twardość zapewniają gęste włókna, które wypełniają kadłub.


Jak wybrać idealną deskę SUP?

Deski SUP są przystosowane do pływania w różnych warunkach. Gdy zależy nam na uniwersalnym rozwiązaniu, idealnie sprawdzą się deski z grupy Allround.

Pod uwagę warto wziąć szerokość deski – dla początkujących dobrze sprawdzą się modele 30” (około 76cm). Osoby ważące powyżej 85kg powinny wybierać modele od 32” do 35”. Im węższa deska, tym większa szybkość kosztem stabilności. Kolejnym ważnym parametrem jest grubość deski. Uniwersalne SUP-y pompowane zwykle mają grubość 4” lub 6” (jest to 10 i 15cm).

Ważna jest także pojemność. Dla początkujących idealnie sprawdzą się SUP-y o pojemności w przedziale od 220 do 300 litrów. Niższa pojemność jest dobra dla lekkich użytkowników ważących mniej niż 75kg.

Dodatkowo warto sprawdzić ciśnienie pompowania. Do rekreacji wystarczą modele, które można napompować do 15 PSI. SUP-y z ciśnieniem 20 PSI i więcej sprawdzą się dla bardziej zaawansowanych.

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.