• Kuchnia turystyczna

Manierki - o różnym umaszczeniu - w zestawie z aluminiowym składanym kubkiem i pokrowcem z kieszonką na tabletki do oczyszczania wody są wzorowane na manierkach zaprojektowanych dla US ARMY. Mają wyprofilowany kształt. Ponadto struktura zastosowanego materiału zwiększa odporność manierki na pęknięcia, wgniecenia, przetarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. 

W asortymencie posiadamy również bidony sportowe w pojemnościach: 500ml i 700ml. Wykonane z tworzywa przystosowanego do kontaktu z wodą, a także z żywnością. Posiada szczelny korek z ustnikiem i wieczko, które zabezpieczają zawartość butelki przed rozlaniem. 

Niezbędny na męskich, survivalowych wyprawach jest Niezbędnik MFH (3- i 4-częściowe) - został doskonale wykonany z mocnej, grubej stali nierdzewnej dla niemieckiej marki FOX. W zależności od wersji w zestawie znajduje się: nóż o strukturze piły, widelec, łyżka oraz otwieracz do puszek i butelek. 

Idealny na wyjazdy w większym gronie jest zestaw naczyń turystycznych dla czterech osób wykonany z materiału przystosowanego do kontaktu z żywnością. W skład zestawu wchodzą po 4: talerze, miseczki, kubki, komplety sztućców (nóż, łyżka, widelec) oraz 2 pojemniki - na pieprz i sól.

Naczynia są odporne na pęknięcia oraz odkształcenia.

Możliwość mycia w zmywarce.

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.