• Kategorie
  • Parametry
  • Akumulatory

W swojej ofercie mamy bezobsługowe akumulatory żelowe i AGM pochodzące od sprawdzonych producentów (m.in. KM Battery). Te akumulatory żelowe są przeznaczone do łodzi (także motorowych), jachtów tradycyjnych i motorowych, pontonów, systemów UPS oraz centralek. Można je wykorzystać także do przyczep campingowych, pojazdów specjalnych (m.in. karetek pogotowia i wozów straży pożarnej), awaryjnego oświetlenia oraz pojazdów elektrycznych (np. wózków widłowych).


Bezobsługowe akumulatory żelowe (GEL i AGM)

Są szczelne i odporne na przecieki, co pozwala na pracę w różnych warunkach (np. w niskich temperaturach czy podczas wstrząsów) oraz w pozycjach nie dozwolonych dla zwykłych kwasowych, np. kąt nachylenia do 180 stopni, nie wymagają konserwacji i bardzo wolno się rozładowują. Są one w 100% bezpieczne w eksploatacji. Przeznaczone są do zasilania silników elektrycznych, systemów UPS, przyczep kempingowych itd.

W ofercie sklepu ANMUR posiadamy akumulatory 12V 7Ah, 60Ah, 80Ah, 100Ah, 130Ah o długim okresie gwarancji.


Ładowarki - prostowniki do akumulatorów żelowych i AGM

Akumulatory żelowe oraz AGM wymagają specjalnych ładowarek spełniających restrykcyjne normy. Prostowniki i ładowarki do akumulatorów kwasowych spowodowałyby przegrzanie, co mogłoby doprowadzić nawet do zniszczenia baterii.

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy szeroki wybór specjalistycznych ładowarek impulsowych o napięciu 6V/12V oraz natężeniu 2A/6A/10A/15A przeznaczonych do ładowania oraz konserwacji akumulatorów żelowych. Ładowarki sprawdzą się nie tylko do bezobsługowych akumulatorów żelowych, ale także do kwasowo-ołowiowych, deep cycle, wapniowych oraz typu AGM.

Nowoczesne ładowarki-prostowniki impulsowe gwarantują wieloetapowy proces ładowania, posiadają różne tryby (m.in. etapy odsiarczania, ładowania głównego, testu baterii, regeneracji akumulatora czy doładowania małym prądem) oraz automatycznie rozpoznają napięcie podłączanego akumulatora, co zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Funkcja zabezpieczenia przeciwzwarciowego przedłuża żywotność ładowanych akumulatorów.

Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.