• Akumulatory

W swojej ofercie mamy bezobsługowe akumulatory żelowe i AGM pochodzące od sprawdzonych producentów (m.in. KM Battery, Toyama). Te akumulatory żelowe są przeznaczone do łodzi (także motorowych), jachtów tradycyjnych i motorowych, pontonów, systemów UPS oraz centralek. Można je wykorzystać także do przyczep campingowych, pojazdów specjalnych (m.in. karetek pogotowia i wozów straży pożarnej), awaryjnego oświetlenia oraz pojazdów elektrycznych (np. wózków widłowych).

Posiadamy również duży wybór akumulatorów o szerokim zastosowaniu (AutoPart): do samochodów osobowych i dostawczych, do samochodów azjatyckich, do pojazdów ciężarowych, do pojazdów i maszyn rolniczych. Mają wbudowana wkładkę antywybuchową, która zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo. Zostały wyposażone w ergonomiczne uchwyty, przez co można je łatwo przenieść. Są także bardzo odporne na wstrząsy.

Nowością są akumulatory litowo-jonowe (KON-TEC), które wyróżniają się spośród pozostałych, małą wagą oraz możliwością szybkiego ładowania przy małych stratach energii.

Bezobsługowe akumulatory żelowe (GEL i AGM)

Są szczelne i odporne na przecieki, co pozwala na pracę w różnych warunkach (np. w niskich temperaturach czy podczas wstrząsów) oraz w pozycjach nie dozwolonych dla zwykłych kwasowych, np. kąt nachylenia do 180 stopni, nie wymagają konserwacji i bardzo wolno się rozładowują. Są one w 100% bezpieczne w eksploatacji. Przeznaczone są do zasilania silników elektrycznych, systemów UPS, przyczep kempingowych itd.

W ofercie sklepu ANMUR posiadamy akumulatory 12V 7Ah, 9Ah, 45Ah, 60Ah, 80Ah, 100Ah, 105Ah, 120Ah, 130Ah o długim okresie gwarancji.

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.