• Sprzęt ratunkowy i asekuracyjny

  • Parametry

Kamizelki asekuracyjne Anmur doskonale spełnią swoje zadanie podczas uprawiania wszelkich sportów wodnych. Z powodzeniem mogą być użytkowanie podczas spływów kajakowych, żeglarstwa, windsurfingu, rekreacyjnego pływania łódką bądź motorówką oraz łowienia ryb prosto z pontonu.

Kapok to niezbędny element wyposażenia każdego miłośnika sportów wodnych. W naszym sklepie z powodzeniem znajdziesz kamizelkę asekuracyjną doskonale dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Posiadamy szeroki wybór kapoków asekuracyjnych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów oraz kamizelki ratunkowe odpowiednie dla służb ratownictwa wodnego niosących pomoc innym. Produkty dostępne są w wielu rozmiarach od XSB do XXL, a także różnorodnych wersjach kolorystycznych.

Kamizelki asekuracyjne Anmur w przypadku niefortunnego wpadnięcia do wody pomogą utrzymać się na powierzchni. Nasze produkty są doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników, dzięki niezawodnym, regulowanym pasom z klamrami. Dodatkowym atutem kapoków jest pas krokowy, skutecznie zapobiegający przypadkowemu zsunięciu się kamizelki na wypadek przebywania w wodzie.

Nawet najbardziej doświadczone osoby w dziedzinie sportów wodnych, które potrafią doskonale pływać i dobrze radzą sobie z opanowaniem stresu w nieprzewidzianych sytuacjach nie powinny rezygnować z kamizelki asekuracyjnej. Ten niezawodny produkt w wielu sytuacjach może przyczynić się do uratowania życia człowieka, który przypadkowo znalazł się w wodzie.

W swojej ofercie posiadamy również kapoki odpowiednie dla zwierząt, stworzone z myślą o osobach zabierający czworonożnych przyjaciół nad wodę. Każdy kapok wyposażony jest w uchwyt, za pomocą którego wyciągniesz swojego pupila w przypadku niefortunnego wpadnięcia do wody.

Kamizelki asekuracyjne Anmur posiadają certyfikat CE, który został wydany przez PRS – Polski Rejestr Statków, o numerze TC/PPE/086/2008. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 12402-5:2007.

Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.