• Kategorie
  • Parametry
  • Akumulatory Samochodowe

Bezobsługowe akumulatory żelowe i AGM pochodzą od sprawdzonych producentów (m.in. KM Battery, Toyama, Autopart). Przeznaczone do łodzi (także motorowych), jachtów tradycyjnych i motorowych, pontonów, systemów UPS oraz centralek. Znajdują zastosowanie także w przyczepach campingowych, pojazdach specjalnych (m.in. karetka pogotowia i wozy straży pożarnej), awaryjnego oświetlenia oraz pojazdów elektrycznych (np. wózków widłowych).

Posiadamy również duży wybór akumulatorów o szerokim zastosowaniu (AutoPart): do samochodów osobowych, dostawczych, samochodów azjatyckich, pojazdów ciężarowych, pojazdów i maszyn rolniczych.

I wreszcie nowość, czyli akumulatory litowo-jonowe (KON-TEC), wyróżniające się spośród pozostałych małą wagą oraz możliwością szybkiego ładowania przy małych stratach energii.


Bezobsługowe akumulatory żelowe (GEL i AGM)

Szczelne i odporne na przecieki, co pozwala na pracę w różnych warunkach (np. w niskich temperaturach czy podczas wstrząsów) oraz w pozycjach nie dozwolonych dla zwykłych kwasowych, np. kąt nachylenia do 180 stopni, nie wymagają konserwacji i bardzo wolno się rozładowują. Są one w 100% bezpieczne w eksploatacji. Przeznaczone są do zasilania silników elektrycznych, systemów UPS, przyczep kempingowych itd.

W naszej ofercie znajdą Państwo akumulatory o różnej pojemności - od 7Ah aż do 130Ah, przez co każdy dopasuje je do swoich potrzeb.

Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.