• Akcesoria

Bransoleta z linki spadochronowej, pleciona maszynowo z oryginalnego Paracord’u. Nowoczesny, niezwykle praktyczny gadżet dla miłośników survivalu i osób spędzających aktywnie czas. Po rozpleceniu otrzymuje się niemal dwa metry bardzo wytrzymałej linki która może przydać się w każdej sytuacji. Posiada niezliczoną liczbę zastosowań, doskonała do naprawy sprzętu, mocowania oporządzenia, do budowy schronienia i potykaczy, jako smycz, linka do prania, linka do namiotów i hamaków, zapasowa sznurówka, cuma, linka na wiadro, itd. Zapinana na solidną, lekką klamrę z tworzywa ABS.

Farby maskujące w 3 tubkach o różnym kolorze: oliwkowym, brązowym oraz czarnym. Farba jest nietoksyczna, odporna na wodę i pot. Świetnie maskuje i stanowi doskonałe uzupełnienie kamuflażu.

Profesjonalne kajdanki zawiasowe MFH mają za zadanie ograniczyć zakres ruchów osoby zakutej do minimum. Wyposażone w podwójną blokadę. Zamiast klasycznego łańcuszka posiadają zawiasy. Dodatkowo mają zabezpieczenie uniemożliwiające samowolne zaciskanie się kajdanek. 

Jednorazowe światło chemiczne SMS LIGHTSTICK świecące w zakresie 360°. Idealne do określania pozycji w górach lub lesie oraz do nadawania sygnału alarmowego. Sprawdza się jako oświetlenie w namiocie, sygnalizator brań czy oznakowanie obozowisk. W zależności od temperatury otoczenia czas świecenia wynosi od 8 do 12h.

 

Wystarczy przełamać plastikową rurkę, a następnie wstrząsnąć nią, aby równomiernie rozprowadzić substancję znajdującą się wewnątrz. Obudowę zaprojektowano tak, że chroni ona zawartość (ciecze) przed przypadkowym uruchomieniem. Możliwość podwieszenia świetlika za pomocą wbudowanego haczyka.

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.