• Akcesoria

  • Parametry

Bransoleta z linki spadochronowej, pleciona maszynowo z oryginalnego Paracord’u. Nowoczesny, niezwykle praktyczny gadżet dla miłośników survivalu i osób spędzających aktywnie czas. Po rozpleceniu otrzymuje się niemal dwa metry bardzo wytrzymałej linki która może przydać się w każdej sytuacji. Posiada niezliczoną liczbę zastosowań, doskonała do naprawy sprzętu, mocowania oporządzenia, do budowy schronienia i potykaczy, jako smycz, linka do prania, linka do namiotów i hamaków, zapasowa sznurówka, cuma, linka na wiadro, itd. Zapinana na solidną, lekką klamrę z tworzywa ABS.

Farby maskujące w 3 tubkach o różnym kolorze: oliwkowym, brązowym oraz czarnym. Farba jest nietoksyczna, odporna na wodę i pot. Świetnie maskuje i stanowi doskonałe uzupełnienie kamuflażu.

Profesjonalne kajdanki zawiasowe MFH mają za zadanie ograniczyć zakres ruchów osoby zakutej do minimum. Wyposażone w podwójną blokadę. Zamiast klasycznego łańcuszka posiadają zawiasy. Dodatkowo mają zabezpieczenie uniemożliwiające samowolne zaciskanie się kajdanek. 

Jednorazowe światło chemiczne SMS LIGHTSTICK świecące w zakresie 360°. Idealne do określania pozycji w górach lub lesie oraz do nadawania sygnału alarmowego. Sprawdza się jako oświetlenie w namiocie, sygnalizator brań czy oznakowanie obozowisk. W zależności od temperatury otoczenia czas świecenia wynosi od 8 do 12h.

 

Wystarczy przełamać plastikową rurkę, a następnie wstrząsnąć nią, aby równomiernie rozprowadzić substancję znajdującą się wewnątrz. Obudowę zaprojektowano tak, że chroni ona zawartość (ciecze) przed przypadkowym uruchomieniem. Możliwość podwieszenia świetlika za pomocą wbudowanego haczyka.

Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.