• ELEKTRONIKA

Asortyment sklepu jest bardzo rozległy i znajdują się w nim między innymi elektronika różnego typu: anteny, routery, ładowarki.

Mamy również bezobsługowe akumulatory żelowe i AGM pochodzące od sprawdzonych producentów (m.in. KM Battery, Toyama, Autopart). Te akumulatory żelowe są przeznaczone do łodzi (także motorowych), jachtów tradycyjnych i motorowych, pontonów, systemów UPS oraz centralek. Można je wykorzystać także do przyczep campingowych, pojazdów specjalnych (m.in. karetek pogotowia i wozów straży pożarnej), awaryjnego oświetlenia oraz pojazdów elektrycznych (np. wózków widłowych).

Posiadamy również duży wybór akumulatorów o szerokim zastosowaniu (AutoPart): do samochodów osobowych i dostawczych, do samochodów azjatyckich, do pojazdów ciężarowych, do pojazdów i maszyn rolniczych. Mają wbudowana wkładkę antywybuchową, która zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo. Zostały wyposażone w ergonomiczne uchwyty, przez co można je łatwo przenieść. Są także bardzo odporne na wstrząsy.

Nowością są akumulatory litowo-jonowe (KON-TEC), które wyróżniają się spośród pozostałych, małą wagą oraz możliwością szybkiego ładowania przy małych stratach energii.

Polecamy zarówno pompki zwykłe (ręczne oraz nożne), jak i nowoczesne pompki elektryczne pozwalające błyskawicznie pompować, a także wypompowywać powietrze. Bezobsługowe akumulatory żelowe (GEL i AGM).

W trosce o środowisko, mniejszą emisje spalin, korzystanie z energii słonecznej wprowadzamy do oferty sklepu panele fotowoltaiczne (z ogniwami mono- i polikrystalicznymi), regulatory, akumulatory, które w różny sposób można kompletować tworząc zestawy paneli solarnych o wszelakim przeznaczeniu (na kamper, łódź, jacht). Co więcej, przedstawiamy także ogrodowe lampy i latarnie solarneturbiny wiatrowe.

Nowością są również drony (rekreacyjne, półprofesjonalne, profesjonalne, wyścigowe) oraz wykrywacze metali, których najistotniejszą kwestią jest mała waga. W zależności od modelu posiadają różne funkcje, przez co z łatwością możemy dopasować taki, który idealnie sprawdzi się do naszych potrzeb. 

  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.