Seria Fasten Borika to starannie przemyślany oraz zaprojektowany zestaw modularnych akcesoriów, wyposażenia, osprzętu, a także mocowania do wszystkich rodzajów jednostek pływających.

Uniwersalny uchwyt montażowy (Fs219, Fmb) umożliwia zwiększenie przestrzeni roboczej na naszej jednostce pływającej. Dzieki niemu na pokładzie możemy szybko zainstalować szereg akcesoriów, np. uchwyt wędki, podstawę pod echosondę, mocowanie na kamerę (GoPro), rolki i blokady kotwicy oraz wiele innych.

Główną zaletą wyposażenia z serii Fasten Borika jest bez wątpienia jej kompatybilność oraz łatwość w montażu i demontażu, który jest dziecinnie prosty, ponieważ zajmuje dosłownie kilka sekund, co jest istotne przy składaniu pontonu. Dzięki temu możemy w każdym momencie zamieniać ze sobą akcesoria, używając przy tym tego samego uchwytu montażowego (platformy).

Rozróżniamy wiele platform montażowych dedykowanych konkretnym jednostkom pływającym – ponton, kajak, łódka, jacht. Dzięki temu możemy dobrać platformę pod naszą łódkę, unikając przy tym inwazyjnego montażu, jakim jest wiercenie.

Akcesoria te wyróżniają się na tle innych, faktem, że zostały wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa – poliamidu, który to zapewnia długą żywotność, a zarazem solidność oraz wytrzymałość. Ponadto dzięki wysokiej jakości akcesoriom Fasten pontony, łodzie, kajaki lub jachty zyskują niezrównany komfort, praktyczność i stylowy wygląd.

Przykładowym zastosowaniem uchwytu z platformą montażową do dowolnej powierzchni może być mocowanie pod kamerę sportową (Ng002) czy latarkę (Lh130), ramię montażowe przetwornika (Ft300, Ft400), rolkę i blokadę kotwicy (AR003, Al003).

Opierając sie na przykładzie pontonu możemy zastosować platformy montażowe do przyklejenia na burtę (Fmp224, Fmp225) – małą lub dużą. Natomiast do nich powinniśmy zamontować swoisty "must have" każdego wędkarza, czyli uchwyt wędki trollingowy (Ht213).

Kolejnym przydatnym akcesorium będzie podstawka pod echosondę (Ss223, Sl223), na której bez problemu możemy umieścić echosondę każdego producenta – Lowrance, Humminbird, Garmin itd.

Chcąc jeszcze bardziej powiększyć naszą przestrzeń roboczą na pontonie można pokusić sie o zastosowanie gotowego rellingu wraz z uchwytami montażowymi (Gr700-2, Gr500-3).

 

Seria Fasten Borika daje nieskończenie wiele możliwości, co pozwala na mnóstwo konfiguracji naszego pontonu, łodzi, jachtu, np. zastosowanie akceseriów cumowniczych, jak knagi cumowniczej (Fc229), haków dostepnych w dwóch wariantach (Hm273), adaptera cumowniczego (At221), klamry szelki cumowniczej (Cf221), pierścienie (Rm273), zaczep fałowy (Hr227, Hb227).

Większość akcesoriów jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, szarym oraz białym, przez co mamy możliwość, by stworzyć całość idealnie współgrającą z naszą jednostką pływającą.

 

Oficjalny dystrubutor w Polsce – www.anmur.eu

Pełny katalog w formie pdf - www.anmur.pl/katalogfasten.pdf