• Producent - MUGGA

Mugga to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych na świecie marek środków odstraszających na komary, kleszcze i inne dokuczliwe insekty. Preparaty marki Mugga zawierają skuteczny środek DEET (Diethyltoluamidum), opracowany pierwotnie na potrzeby US Army jako ochrona dla żołnierzy stacjonujących i walczących w rejonach o wysokiej wilgotności, gdzie owady są szczególnie liczne i dokuczliwe.

Skuteczność środków Mugga została potwierdzona min. przez Instytut Tropikalny Księcia Leopolda na wydziale Protozoologii w Antwerpii. W zależności od potrzeb, preparaty Mugga dostępne są w kilku stężeniach 9,5%, 20% i 50% oraz w dwóch formach rozprowadzania tj. w aerozolu oraz w tzw. „kulce”. Do najbardziej popularnych preparatów zalicza się Środek na owady Mugga 50 ml DEET 20,5% oraz Balsam kojący Mugga na ukąszenia i poparzenia. Środki Mugga są powszechnie używane przez służby leśne, myśliwych, żołnierzy, podróżników, survialowców oraz osoby, które dbają o własne bezpieczeństwo i zdrowie.


Produkty ochronne Mugga zalecamy osobom przebywającym na łonie natury zarówno w klimacie umiarkowanym jak i tropikalnym, a także jako środek na komary dla wędkarzy, leśników, myśliwych. Dzięki składnikom odstraszającym owady i pajęczaki, pozwala uchronić skórę przed nieprzyjemnymi ukąszeniami, a co za tym idzie, przed chorobami przez nie przenoszonymi. Minimalizują ryzyko zachorowania na malarie, boleriozę, kleszczowe zapalenie mózgu, tyfus plamisty, dżumę czy żółtą febrę. Odstrasza między innymi komary europejskie i tropikalne (tygysie), kleszcze, meszki, muchy końskie, tse-tse, moskity, pluskwiaki przenoszące chorobę Chagasa.


  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.