• Producent - Liquid Patch

Liquid Patch jest stosunkowo nowym produktem na europejskim rynku. Po raz pierwszy zaprezentowano go w Dusseldorfie na targach „BOOT” w 2017 r. Jego historia sięga jednak nieco dalej, gdyż w Ukrainie, Białorusi, Rosji czy Kazachstanie innowacja już od 2 lat aktywnie poszerza grono zadowolonych konsumentów. Swą markę produkt zaczął budować pod nazwą “Жидкая латка” i od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Na czym więc opiera się fenomen Płynnej Łatki? Skład produktu został opracowany przez światowej sławy producenta łódek, który poszukiwał sposobu na szybką i solidną naprawę ewentualnych uszkodzeń w sprzęcie wodnym. Początkowo, substancja miała być wykorzystywana na własny użytek, jednak w miarę rozwoju i zainteresowania ze strony konsumentów, producent we współpracy z niemieckimi technologami postanowili poszerzyć zakres swojej działalności.

Pierwsza partia Liquid Patch przeznaczona była do remontu przedmiotów zrobionych jedynie z PVC. W wyniku kolejnych badań, naukowcy nieco ulepszyli recepturę substancji, dzięki czemu dziś możemy ją wykorzystać również do naprawy sprzętów z neoprenu i trilaminatu takich jak żagle, pianki do nurkowania czy innych gadżetów wykorzystywanych w sportach wodnych.
  • Parametry
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.