• Sonar echosonda Deeper PRO+ Plus + gratisy

Symbol: deepergrat

Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami (iOS i Android). Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80 m.

1170.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 24/7 0
Kurier FedEx 0
Pocztex Kurier 48 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Odbiór własnym kurierem 0
Kurier FedEx (Pobranie) 19
Kurier DPD 19
Kurier DPD (Pobranie) 30
Dostępność Dużo
Waga 1 kg
EAN 40606

Zamówienie telefoniczne: 17 300 00 31

Zostaw telefon

Sonar ECHOSONDA DEEPER PRO Plus + gratisy
Deeper Phone Holder + Deeper Night Cover

image


GRATISY
Deeper Phone Holder - uniwersalny uchwyt na telefon do wędki
Deeper Night Cover- osłona do wędkowania nocnego (pomarańczowa)


Inteligentne wędkowanie

Echosondę Deeper Smart Sonar PRO+ można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfona lub tabletu.
Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+ ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku, łodzi, w kajaku lub na pontonie.
Doskonale sprawdza się także podczas łowienia w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku. 
 

 

Deeper Inteligentna Echosonda – wybierz swój arsenał


Deeper Smart Sonar PRO+ to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS, a także Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie między echosondą Deeper Smart Sonar PRO a urządzeniem sterującym na odległość do 100m i głębokość do 80m. 
Zaawansowana, wysokoczęstotliwościowa technologia pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładnych danych. Wysoka częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty – wszystko po to, aby dostarczyć jak najlepszej jakości dane sondy w jednym, kompaktowym urządzeniu
.

Mapowanie w trybie nadbrzeżnym GPS pozwala Deeper Smart Sonar PRO+ mapować z brzegu lub będąc na wodzie. Ta zaawansowana technologia batymetryczna pozwala gromadzić i przetwarzać dane konturu dna podczas łowienia z doku, mostu, brzegu, kajaka, pontonu, łodzi lub nawet podczas brodzenia w strumieniu - wszystko w odległości do 100m z Deeper Smart Sonar PRO+. Ta przełomowa technologia pozwala użytkownikom na uzyskanie pełnej wiedzy o całym konturze dna w akwenie w każdych warunkach łowienia.

 

Deeper Smart Sonar PRO+ to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości, temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania. Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfona lub tabletu. 
Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.


image

 

 

Funkcje sondy

- Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi, 2 częstotliwości (290 kHz/90 kHz), 
- Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie, 
- Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja,
- 6 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii, 
- Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin. 

Funkcje aplikacji

- Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline, 
- Nieograniczony dostęp do całej historii danych,
- Tryb Wędkarstwa Podlodowego (Ice Fishing Mode), 
- Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb, 
- Kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych,
- Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie). 

 

Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi

Deeper Smart Sonar PRO+ wysyła dane zebrane przez echosondę, do urządzenia użytkownika, za pomocą bezprzewodowego połączenia Wi-Fi. Nie potrzeba żadnego sygnału komórkowego ani transmisji danych. Zasięg połączenia Wi-Fi wynosi do 100m na odległość i do 80m na głębokość.


Kompatybilność aplikacji

Aplikacja Deeper App jest kompatybilna z ponad 9800 urządzeniami iOS, a także Android.
Działa w trybie online i offline oraz oferuje funkcje takie jak kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, mapy w trybie offline, prognoza pogody, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych itd.
Aplikacja Deeper App dostępna jest w wielu wersjach językowych (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

 

Mapowanie batymetryczne w czasie rzeczywistym

image

 

Funkcja Offline Maps ułatwia badanie wód. Dzięki niej możemy identyfikować zmiany głębokości poprzez stopniowe zaciemnianie, zmiany koloru oraz ogólną nawigacje.
Wszystkie mapy batymetryczne mogą być archiwizowane i są dostępne w każdej chwili w celu polepszenia efektywności łowienia. Umożliwiają również tworzenie nieograniczonej ilości informacji.
Istnieje możliwość używania Deeper Pro+ do ustalenia własnej pozycji, a także swoich towarzyszy.
Wszystkie mapy są bezpłatne do pobrania przy użyciu aplikacji Deeper.

 

Wbudowany punkt dostępu Wi-Fi

 

image

 

Nie potrzebujesz połączenia internetowego w miejscu wędkowania! Echosonda Deeper posiada wbudowany punkt dostępu Wi-Fi, który umożliwia połączenie smartfona lub tabletu z Deeper. Wszystko co musisz zrobić to włączyć Wi-Fi w swoim smartfonie i podłączyć go do punktu dostępowego Deeper.

Możesz podłączyć się do Deeper w dowolnym miejscu na świecie.

Ważne ostrzeżenie: jeżeli doświadczysz słabszego zasięgu połączenia z urządzeniem, wyłącz dane komórkowe i/lub Wi-Fi Assist na smartfonie. Sygnał sieci komórkowych ani dane komórkowe nie są wymagane przy użyciu 
Deeper.


Tryby kolorów

image

Wybierz najlepiej pasujący tryb koloru ekranu odpowiadający porze dnia.
Ekran w trybie klasycznym 
ma tło w odcieniu szarym. Zapewnia całą paletę innych kolorów w celu określenia ogólnej aktywności podwodnej. Kolory zielone wskazują na obecność podwodnej roślinności, skala żółto-pomarańczowa pokazuje ryby (intensywny żółty – mocniejszy sygnał echosondy), skala pomarańczowo-ciemnobrązowa odnosi się do dna (intensywny pomarańczowy – mocniejszy sygnał echosondy), a niebieskie punkty na zewnątrz wskazują powierzchnię wody.

Tryb Dzień/Noc zawierają wzmocnioną paletę kolorów w celu zwiększenia separacji docelowej oraz zmniejszenie podwodnych zakłóceń. Oba tryby, Dzień i Noc, nie rozróżniają roślinności i ryb. Tryby podają odczyty na podstawie intensywności sygnałów sonarowych - typowo dla profesjonalnego wyposażenia łodzi.

 

Tryb nadbrzeżny GPS

Deeper Smart Sonar PRO+ zawiera bardzo dokładny wbudowany odbiornik GPS. Umożliwia urządzeniu zanotować miejsca łowienia poprzez tworzenie map batymetrycznych i mapy zarysu dna. Wszystkie mapy mogą być zachowane w pamięci, a także są dostępne w każdej chwili. Dzięki temu użytkownicy mogą zbadać zarys dna całej lokalizacji łowienia i określić najlepsze miejsce dla optymalnego brania ryb.
Deeper Smart Sonar PRO+ pozwala również tworzyć batymetryczne mapy ulubionych miejsc do wędkowania w trybie Boat Mode. Gdy echosonda działa w trybie Boat Mode, aplikacja Deeper App łączy dane dotyczące akwenu z danymi GPS smartfona oraz na bieżąco tworzy batymetryczne mapy wyświetlane bezpośrednio na ekranie smartfona. 

 

Wędkarstwo podlodowe

image

Deeper Smart Sonar PRO+ to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb widoku amplitudy umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja podzielonego widoku wyświetla oba tryby (Regularny oraz Ice Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoom pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.


Zawartość zestawu:

- Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+,
- Deeper Night Cover, 
- Deeper Phone Holder, 
- Kabel USB, 
- Przenośne etui z neoprenu,
- 2 zaczepy mocujące,
- Skrócona instrukcja obsługi użytkownika, 
- Podręcznik z przepisami.

 


DEEPER NIGHT COVER - osłona do wędkowania nocnego (pomarańczowa)

image
Osłona do wędkowania nocą została zaprojektowana z myślą o echosondach Deeper Smart Fishfinder oraz Deeper Smart Sonar. Zapewnia maksymalną funkcjonalność urządzenia i umożliwia używania go nocą. Półprzezroczysta pomarańczowa osłona do wędkowania nocą przepuszcza jasne, migające światło diody LED, dzięki czemu urządzenie jest wyraźnie widoczne nocą z dużej odległości. Dzięki temu nigdy nie stracisz urządzenia Deeper z zasięgu wzroku.


DEEPER PHONE HOLDER - uniwersalny uchwyt na telefon do wędki

image
Uchwyt Deeper na smartfona to solidne rozwiązanie do mocowania smartfona do uchwytu wędki. Dzięki uchwytowi na smartfona możesz korzystać z danych echosondy w jednej ręce trzymając wędkę, a drugą zanurzając Deepera. Najlepszy design oraz jakość gwarantują pewne mocowanie bez konieczności używania silikonowego pokrowca na telefon. Miękkie silikonowe zaczepy zapewniają wystarczający nacisk, by utrzymać telefon w miejscu.

image

 

 

Parametry techniczne

Producent Deeper
Symbol 

Deepergrat

Rozmiar 65 mm średnicy
Waga 100g
Materiały ABS
Kompatybilność iOS od wersji 8.0
Android od wersji 4.0 w górę
Typ sonaru Podwójny wiązka
Częstotliwość (kąt stożka) 290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)
Głębokość Min / Max 0,5m (2 stopy) / 80m (260 stóp)
Częstotliwość odświeżania Do 15 skanów/s
Temperatura Czujnik temperatury wody
Jednostki temperatury Celsjusz/Fahrenheit
Pozycjonowanie Odbiornik GPS z kanałem L1 48
dokładność 50% (3 m)
Temperatura pracy -20°C do 40°C /-4°F do 104°F
Zasilanie Micro USB B type, 5V DC, 450mA (max)
Akumulator wewnętrzny Litowo-polimerowy, 3.7V Rechargeable
850mAh
Rekomendowany zasilacz
(niedołączony w zestawie)
Kompatybilny z 110V/240V. Micro USB
Połączenie Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
Zasięg Wi-Fi Do 100 m
(w zależności od systemu operacyjnego
i modelu smartfona)
Kolor Czarny
Gwarancja producenta 2 lata

Poznaj, co można zrobić z Deeper Smart Fishfinder 3.0, zobacz filmy szkoleniowe tutaj: https://www.youtube.com/buydeeper
Twoje najszybsze źródło o naszych nowościach: https://www.facebook.com/BuyDeeper
Otrzymuj najświeższe informacje o produkcie i technologiach: https://buydeeper.com

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.