• Kajaki i pontony raftingowe

Oferujemy szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych kajaków. Wśród naszego asortymentu dostępne są zarówno kajaki jednoosobowe, jak i dwuosobowe. Ich wyróżnikiem jest wysoka trwałość połączona z opływowymi kształtami umożliwiającymi osiąganie dużych prędkości oraz elastycznością ułatwiającą sterowanie.

Kajaki rekreacyjne - ze sklepu Anmur - doskonale sprawdzą się dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kajakarstwem oraz dla miłośników tego sportu, którzy starają się każdą wolną chwilę spędzać na wodzie. Klienci mogą u nas nabyć modele dostosowane do bezpiecznej zabawy na falach, pływania po jeziorach i spokojnych rzekach. Bardziej specjalistyczny sprzęt z elastyczną deską oraz twardym dziobem stożkowym, wyposażony w zawory, doskonale sprawdzi się na morzu i spływach kajakowych 3 klasy.

Dmuchany kajak to idealne rozwiązanie na weekendowy wypad z przyjaciółmi lub rodzinną wycieczkę – jest lekki, poręczny i mieści się w plecaku. Jednocześnie dbamy, aby do swojej oferty dobierać sprzęt gwarantujący odpowiednią stabilność, dzięki podwójnym warstwom materiału powlekanego wewnętrznymi włóknami.

Idealny kajak musi być dostosowany do naszej wagi oraz miejsca pływania. Na jeziorach i spokojnych rzekach sprawdzą się uniwersalne kajaki turystyczne, na trudnych rzekach najlepszy jest krótki i zwrotny sprzęt z polietylenu, a ma morzu klasyczne kajaki ze sterem i większą przestrzenią bagażową.

  • Parametry
  • Promocje
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.