• Echosonda LOWRANCE FishHunter PRO WiFi bezprzewodowa

Symbol: 49272
Brak towaru
799.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 24/7 0
Odbiór osobisty (przedpłata) 0
Odbiór własnym kurierem 0
Kurier DPD 20
Kurier DPD (Pobranie) 30
Dostępność Brak towaru
Waga 0.25 kg
Zostaw telefon

Echosonda FishHunter PRO WiFi GPS

image

 

FishHunter™ PRO jest najszybszą na świecie i jedyną trójczęstotliwościową, bezprzewodową, przenośną echosondą dla smartfonów i tabletów Apple oraz Android. Sonar pływa po powierzchni wody i można go zarzucać oraz trolować za łodzią lub umieszczać w przeręblu. Śledzi temperaturę i głębokość wody, ukształtowanie dna oraz umiejscowienie ryb

Bezprzewodowa echosonda sonarowa FishHunter™ PRO łączy się z posiadanym smartfonem/tabletem poprzez Wi-Fi używając oficjalnej darmowej aplikacji. Użytkownik nie musi znajdować się w zasięgu sieci komórkowej, ani zużywać pakietu danych telefonu komórkowego, aby korzystać z naszej echosondy.

Wrzuć do wody FishHunter™ PRO i obserwuj wszystko, co znajdzie się w jego zasięgu.
W tym celu skorzystaj z ustawień: WIDOK PODSTAWOWY (RAW VIEW) lub WIDOK RYB (FISH VIEW) aby zobaczyć głębokość dna, określić jego budowę i zlokalizować ryby. W trakcie obserwacji możesz swobodnie przełączać się w między widokiem tradycyjnym z łukami i widokiem ryb, poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu i wybranie preferowanego widoku.


WIDOK RYB (FISH VIEW)

To czytelny podgląd aktualnego obrazu wody, który powstaje poprzez pobranie podstawowych danych z sonaru, przetworzenie i uproszczenie ich w aplikacji, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do informacji. W szczególności usuwamy odbicia powierzchniowe i tworzymy bardziej uproszczone dno. Użytkownik uzyskuje piękny i czysty obraz słupa wody. Za każdym razem, gdy sonar wykrywa zakłócenia w słupie wody, na ekranie pojawia się ikona ryby (3 rozmiary). Ikony te identyfikują lokalizację zakłócenia w odniesieniu do położenia użytkownika. Ułatwia to identyfikację, gdzie pod sonarem FishHunter PRO znajdują się ryby. Ponadto, użytkownik może wykonywać swoim telefonem sonarowe „pingowanie”, za każdym razem, gdy ryby znajdują się pod urządzeniem FishHunter PRO, więc nie musi patrzeć na telefon.

image

 


WIDOK PODSTAWOWY (RAW VIEW)

To nieprzetworzony obraz wody uzyskiwany w czasie rzeczywistym dzięki mocy trójczęstotliwościowego przetwornika. W tym trybie stajesz się ekspertem interpretując kolorowe linie na ekranie aby poznać głębokość i budowę dna, poszukując zaburzeń w kolumnie wody, w celu zlokalizowania ryb. Ten praktyczny widok daje użytkownikowi wszystko, czego potrzeba do szybkiego zidentyfikowania i złapania większej liczby ryb. Ciemniejszy kolor na ekranie oznacza gęsty materiał zarejestrowany przez sonar. Kolor czerwony przypisany jest do materiału o najwyższej gęstości. Jaśniejsze kolory wskazują bardziej miękkie materiały, jak drewno i wodorosty. Niebieski traktowany jest jako sama woda. Ryby identyfikowane są jako „łuki” koloru w kolumnie wody lub w pobliżu dna, w zależności od ich lokalizacji.

image


Mapowanie batymetryczne

To idealne narzędzie do tworzenia niestandardowej mapy całego jeziora lub ulubionych miejsc połowów. Po prostu zarzuć i zwijaj FishHunter ™ w obszarze, który cię interesuje, a FishHunter ™ zacznie śledzić głębię i kontur dna podczas podróży po jeziorze. Po zakończeniu możesz wrócić do dowolnego miejsca na mapie lub wyświetlić kontur dna z sonaru wybierając dowolne miejsce na mapie. 

 

image

obrazek obrazek

 

 

Łowienie pod lodem

FishHunter ™ unosi się na powierzchni wody w przeręblu. Może wytrzymać skrajne warunki pogodowe nawet do -30ºC.
Funkcja łowienia pod lodem wykorzystuje 2 silne, ultra wysokie częstotliwości 475 kHz i 675 kHz, aby umożliwić oglądanie jiga w czasie rzeczywistym. Oba ekrany SPLIT Screen (Flasher / RAW Data), jak i FULL Screen (tylko RAW DATA) pozwalają zobaczyć dno, głębokość i temperaturę bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

 

image

obrazek obrazek

 

 

 

Więcej o echosondach FishHunter:
fishunter.com.pl

 

Parametry techniczne

Producent, model Lowrance FishHunter PRO
Zakres głębokości do 45m (150ft)
Zasięg Wi-Fi 45m (150ft)
Minimalna głębokość 0,4m (1,4ft)
Liczba przetworników 1 przetwornik trójfazowy
Częstotliwość 381kHz, 475kHz, 675kHz
Prędkość trollingu do 2.5 mph (4.0 kmh)
Opcje widoku sonaru RAW VIEW, FISH VIEW, MAPOWANIE BATYMETRYCZNE, ŁOWIENIE POD LODEM WIDOK FLASHER
Przynęta na ryby - Iluminacja świetlna (nocna) Tak, światło LED
Połączenie bezprzewodowe WiFi - 4x szybsze niż bluetooth
Typ sonaru Piezo-Electric Ceramic Crystal
Żywotność baterii do 10h pracy, do 500h w stanie czuwania (stand by)
Temperatura pracy -30°C do 35°C -22°F do 95°F
Jednostki pomiaru Metryczne i imperialne
Waga 155g
Zgodność +9000 iOS Apple & Android Smartfon lub tablet z GPS
Gwarancja producenta 24 miesiące

imageimage

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.