• Deski SUP BASS

Stand Up Paddling to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu nad wodą!

SUP czyli Stand Up Paddling to jeden z ze sportów wodnych, który w krótkim czasie zyskał niesamowitą popularność na całym świecie. Jest to dyscyplina podobna do surfingu, która polega na pływaniu na desce przy użyciu wiosła. SUP można uprawiać zarówno nad morzem, jeziorem czy rzeką pływając na fali jak i po gładkiej tafli wody.

Stand Up Paddling to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu nad wodą w gronie rodziny lub znajomych. Ten nietypowy rodzaj aktywności przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej, a także samopoczucia użytkownika, gwarantując przy tym doskonałą zabawę przez długi czas. Pływanie na SUP’ach to również doskonała forma treningu dla młodszych jak i starszych osób.

Bass jest jedynym polskim producentem nadmuchiwanych desek oraz wioseł dedykowanych do uprawiania Stand Up Paddling. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania w rozsądnym przedziale cenowym. W asortymencie znajdują się deski w wielu rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych, które sprostają oczekiwaniom zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nadmuchiwane deski marki Bass zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkty o podwyższonej wytrzymałości są odporne na uszkodzenia, a ich twarda powierzchnia gwarantuje komfort oraz wygodę podczas pływania.

Nadmuchiwana deska SUP to doskonałe rozwiązanie dla osób, które wcześniej borykały się z problemem przechowywania i transportu tradycyjnych desek surfingowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii drop-stitch deski marki Bass po złożeniu mieszczą się w pojemnym plecaku, a ich wysokość nie przekracza metra. Wszystko to za sprawą niezawodnej konstrukcji składającej się z dwóch solidnych płatów materiału, połączonych ze sobą za pomocą gęstej sieci cienkich, poliestrowych nici. Po wypełnieniu powietrzem produkt osiąga preferowany kształt oraz odpowiednią twardość.

Każda z desek została wyposażona w niezbędny, uniwersalny fin, montowany do powierzchni bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Każdy użytkownik może samodzielnie dostosować sterowność deski do swoich indywidualnych potrzeb ustawiając fin w dowolnym położeniu w dedykowanym US Boxie.

  • Parametry
  • Promocje
Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.