• Kategorie
  • Parametry
  • Deski SUP BASS

Deski BASS

Jedyna polska marka nadmuchiwanych desek SUP, u której jakość czołówki światowych producentów spotyka się z rozsądną ceną.


FEEL THE ENERGY. FEEL THE BASS.

SUP (Stand Up Paddleboard), czyli pływanie na desce z wiosłem, to najszybciej rozwijający się sport na świecie. Dzięki wykorzystaniu wiosła podczas pływania, nadaje się zarówno na morze, jezioro, jak i rzeki. Pływanie na fali, spływy rzekami, SUP Joga, SUP Polo, a nawet Judo uprawiane na SUP, to tylko nieliczne, z ciągle przybywających aktywności sportowych, które coraz liczniej przyciągają nowych uczestników. Przede wszystkim jednak pływanie na SUP-ach staje się coraz częstszym sposobem na spędzanie wolnego czasu z rodziną czy znajomymi.


Co to jest SUP?

Wszystko dlatego, że powstały nadmuchiwane wersje SUP. Transport i przechowywanie desek, których długość często przekracza 3 metry, przestały w końcu być problemem. Dla przykładu, modele marki BASS mieszczą się w plecaku, którego wysokość po spakowaniu, to niecały metr.

Ta rewolucyjna zmiana sprawiła, że deski SUP zyskały popularność nie tylko wśród zagorzałych fanów sportów wodnych, ale przede wszystkim ludzi do tej pory z nimi niezwiązanych. Pływanie na SUPach stało się świetnym sposobem na aktywny wypoczynek - zarówno dla młodych jak i starszych - w niektórych krajach stając się najczęściej wybieraną aktywnością, uprawianą przez rodziny.

Wysyłka 24H

Dostępny towar, ktory mamy w magazynie wysyłamy w ciągu 24h

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.

Darmowa przesyłka

Zrób zakupy w naszym sklepie na 300 zł, a przesyłka będzie darmowa

Bezpieczne zakupy

Szyfrowane połączenie SSL i bezpieczne transakcje.